اقدامات قبل از ژنیکوماستی

نکات و اقدامات قبل از ژنیکوماستی

اقدامات قبل از ژنیکوماستی : ژنیکوماستی ، اختلالی است که در اثر عوامل متفاوت ؛ منجر به افزایش بافت چربی و در نهایت بزرگ شدن سینه آقایان می گردد و اعتماد به نفس آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد ؛ لازم به ذکر است که در اقدامات قبل از ژنیکوماستیبرخی از موارد ، سبب بروز درد در آنان نیز می شود ؛ تنها راه رفع این عارضه انجام جراحی ژنیکوماستی است.

به آقایانی که تصمیم به انجام جراحی ژنیکوماستی گرفته اند ، توصیه می گردد ؛ جهت دستیابی به نتایج مطلوب از آن ، در انتخاب جراح بسیار دقت کرده و یکی از بهترین آن ها را برگزینند ؛ از دیگر موارد تاثیرگذار در نتایج دریافتی از عمل جراحی ژنیکوماستی ، باید به رعایت نکات قبل و بعد از آن اشاره کنیم ؛ با رعایت موارد فوق ، علاوه بر دریافت نتایج مطلوب ، دیگر شاهد بروز عوارض ناشی از جراحی ژنیکوماستی نیز نخواهید بود ؛ بنابراین به هیچ عنوان در این باره سهل انگاری نکنید.

در ذیل ، به برخی از مهم ترین اقدامات قبل از ژنیکوماستی اشاره شده است ؛ به دقت آن ها را مطالعه نمایید.

نکات قبل از ژنیکوماستی

  • در جلسه مشاوره ، پزشک را از تمامی سوابق پزشکی خود ؛ حساسیت های دارویی ، ابتلا به بیماری های خاص ، داروهای مصرفی و از این قبیل موارد آگاه نمایید.
  • مصرف منظم و به موقع داروهای تجویز شده از سوی پزشک ، اهمیت به سزایی داشته و به هیچ عنوان نباید در این باره سهل انگاری شود.
  • مصرف برخی از داروهای گیاهی و شیمیایی ؛ از جمله آسپرین ، بروفن ، ویتامین E و از این قبیل موارد منجر به بروز اختلال در انعقاد خون می گردند ؛ از این رو طبق توصیه بهترین جراح ژنیکوماستی ، از مدتی پیش از عمل جراحی ژنیکوماستی ، از مصرف این موارد خودداری نمایید.
  • استعمال دخانیات و مصرف مشروبات الکلی ، منجر به بروز اختلال در حین عمل جراحی ژنیکوماستی می گردند ؛ از این رو پزشک به افراد توصیه می کند ، از مدتی قبل از جراحی از مصرف این موارد خودداری کنند.
  • شب قبل از عمل جراحی ژنیکوماستی ، استحمام کنید.
  • شب قبل از جراحی ژنیکوماستی ، شام سبک میل کرده و از 8 ساعت قبل از آن از خوردن و آشامیدن اجتناب نمایید ؛ چرا که در روز عمل ژنیکوماستی باید ناشتا باشید.
  • بهتر است نیم ساعت زودتر از شروع جراحی ژنیکوماستی ، در آنجا حضور یابید.

 

Call Now Buttonتماس با دکتر ترحمی