تزریق چربی به باسن

تزریق چربی به باسن

به طور کلی دو روش به منظور افزایش اندازه باسن وجود دارد ، که تحت عناوین تزریق چربی به باسن و پروتز باسن شناخته می شوند ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره با ما همراه باشید.

تزريق چربي به باسنتزریق چربی به باسن

در میان روش هایی که در فوق به آن ها اشاره شد ، بهترین روش جهت افزایش اندازه باسن ، انجام تزریق چربی می باشد که علاوه بر افزایش حجم ، منجر به رفع افتادگی و سفت شدن پوست آن نیز می شود و در نهایت تناسب اندام را برای افراد به همراه دارد.

انجام این روش به منظور افزایش حجم در باسن ، در طی دو مرحله انجام می گیرد :

  • لیپوماتیک

لیپوماتیک ، یکی از روش های ایمن و بدون خطر به منظور لاغری موضعی بوده که در طی انجام آن ، چربی های اضافه از نواحی از بدن همانند شکم ، پهلو و غیره برداشته می شود و بدین ترتیب منجر به لاغری موضعی در افراد می گردد ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره می توانید به مقاله مربوطه موجود در سایت مراجعه نمایید.

  • انتقال چربی به باسن

پس از برداشت چربی به روش لیپوماتیک و استاندارد سازی ، می توان آن را به باسن و سایر نواحی بدن تزریق کرد.

ماندگاری تزريق چربي به باسن

مدت زمان ماندگاری چربی در باسن ، بسیار خوب است ؛ تقریبا می توان گفت نیمی از چربی تزریق شده به باسن ، برای همیشه باقی می ماند ؛ بنابراین می توان گفت ماندگاری تزريق چربي به باسن ، دائمی است.

پروتز باسن

در افرادی که چربي مورد نیاز به منظور تزریق به باسن را ندارند ، تنها راه افزایش اندازه باسن ، کارگذاری پروتز می باشد ؛ لازم به ذکر است پزشکان به انجام این روش توصیه نمی کنند ؛ چرا که بر خلاف پروتز سینه ، دارای عوارض بسیاری می باشد.

تزریق فیلر به باسن

در برخی از مواقع ، مطالبی در رابطه با تزریق ژل و فیلر به باسن می بینیم ؛ در این باره باید ذکر شود که تزریق فیلر و ژل به باسن ، ممنوع می باشد.

Call Now Buttonتماس با دکتر ترحمی