جراحی بینی نیمه فانتزی

عمل جراحی بینی نیمه فانتزیجراحی بینی نیمه فانتزی

در حال حاضر بسیاری از متقاضیان جراحی بینی ، درخواست انجام جراحی بینی نیمه فانتزی دارند ، ممکن است برای بسیاری از افراد این سوال به وجود آید که منظور از عمل بینی نیمه فانتزی چیست ؟ در پاسخ به این پرسش ، باید ذکر شود همانطور که می دانید تنها تفاوت مدل های جراحی بینی ، در فرم ظاهری آن ها می باشد ؛ حال بینی های نیمه فانتزی ترکیبی از بینی طبیعی و فانتزی هستند ؛ در ذیل در ارتباط با این موضوع بیشتر توضیح خواهیم داد.

بهترین دکتر جراح بینی فانتزی

دکتر محمد رضا ترحمی ، بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران ، بوده و علاوه بر تجربه و مهارت بسیار در این زمینه ، دارای نمونه کارهای موفق بسیاری نیز می باشند ؛ جهت مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به صفحه اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

فرق عمل بینی طبیعی و نیمه فانتزی

منظور از اینکه بینی های نيمه فانتزی ، ترکیبی از بینی طبیعی و فانتزی می باشند ، چیست ؟ در این مدل از جراحی بینی ؛ جراح بینی تلاش می کند تا در حین انجام عمل زیبایی بینی علاوه بر حفظ فرم طبیعی بینی ، کمی قوس بر روی پشت بینی ایجاد کرده و هم چنین نوک بینی بیمار را نیز به میزان جزئی سربالا نماید.

یکی از مهم ترین نکات جراحی بینی ، که منجر به بروز تفاوت در میان انواع مدل های عمل بینی می شود ؛ میزان فاصله میانی لب بالا و نوک بینی است ، این میزان فاصله در بینی های نيمه فانتزی ، بین 95 الی 100 درجه می باشد.

بینی نیمه فانتزی به چه صورت هایی میاد ؟

مهم ترین نکته که سبب افزایش جذابیت و زیبایی چهره می شود ، وجود تعادل و هماهنگی در میان اعضا صورت است ؛ از این رو افرادی که دارای صورت های بزرگ و پهن هستند ، کاندید مناسبی به منظور انجام عمل بینی فانتزی و نیمه فانتزی نیستند ، هم چنین باید ذکر شود که در میان انواع مدل های بینی ، بینی های استخوانی بهترین نتایج را از جراحی بینی فانتزی و نيمه فانتزی دریافت خواهند کرد.

هزینه عمل بینی نیمه فانتزی

تعیین هزینه نهایی عمل زیبایی بینی ، نیازمند انجام معاینات مورد نیاز توسط جراح بینی می باشد ؛ بنابراین به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این باره به پزشک مراجعه نمایید.

نظرات بسته شده است.

Call Now Buttonتماس با دکتر ترحمی