جراحی پلاستیک پس از کاهش وزن

عمل جراحی پلاستیک پس از کاهش وزن

جراحی پلاستیک پس از کاهش وزن : در برخی از مواقع ، افراد پس از انجام جراحی های کاهنده وزن ؛ از جمله اسلیو ، بای پس و از این قبیل موارد در هنگامی که به وزن ثابتی رسیده اند ، دچار شل شدگی پوست در نواحی مختلف بدن شده و از این موضوع ناراضی می باشند ؛ لازم به ذکر است که این مشکل با انجام جراحی پلاستیک ، به سادگی برطرف می گردد.

جراحی پلاستیک پس از کاهش وزن

جراحی زیبایی سینه

افتادگی یا شل شدگی بافت سینه ، به راحتی با انجام جراحی لیفت سینه ، اصلاح می گردد ؛ در صورتی که بانوان تمایل به افزایش سایز سینه نیز داشته باشند ، همزمان با عمل لیفت ، پروتز سینه نیز گذاشته می شود.

لیفت شکم و پهلو

در صورت بروز افتادگی در نواحی شکم ، پهلوها و پشت ، پوست اضافی با انجام جراحی لیفت شکم که طی آن برشی در ناحیه برش سزارین ایجاد می شود ، به سادگی از بین می رود ؛ در صورت نیاز ، این برش همچون کمربند به پشت می رود و پوست اضافه به شکل دورتادوری برداشته می شود.

لیفت بازو

به منظور رفع پوست اضافه در ناحیه بازو ، بسته به میزان شلی پوست ، برشی در زیر بغل یا سطح داخلی بازو ، ایجاد شده و بدین ترتیب پوست اضافی برداشته می شود و در نهایت بازو حالت طبیعی پیدا می کند.

لیفت ران

با توجه به میزان شلی پوست در ناحیه ران ، به منظور انجام عمل جراحی لیفت ران ، برشی در ناحیه کشاله یا سطح داخلی ران ، ایجاد شده و سپس پوست اضافی برداشته می شود.

در صورتی که فرد به تمامی این جراحی ها نیاز داشته باشد ، امکان انجام آن ها در طی دو مرحله به فاصله زمانی 3 ماه ، وجود دارد.

بنابراین به هیچ عنوان نگران افتادگی و آویزانی پوست پس از کاهش وزن نباشید ؛ زیرا همانطور که در فوق ذکر شد ، این موارد به راحتی قابل اصلاح می باشند.

جای اسکار ناشی از عمل جراحی لیفت

جای برش های عمل لیفت در ابتدا قرمز رنگ می باشند ، اما در طی یک الی دو سال به تدریج کم رنگ شده و در نهایت در افرادی که پوست خوبی دارند ، بعد از این مدت جای اسکار ناشی از جراحی به سختی مشخص خواهد بود.

نظرات بسته شده است.

Call Now Buttonتماس با دکتر ترحمی