جراح بینی

جراح بینی خوب در تهران

جراح بینی : در دنیای امروز افراد بسیار زیادی اعم از زن و مرد خواهان تغییر در چهره خود جهت کسب زیبایی هستند ، از این رو جراحی های زیبایی صورت را انجام می دهند ؛ در بین جراحی های زیبایی صورت ، جراحی بینی طرافداران بسیار زیادی دارد ؛ چرا که بینی برجسته ترین عضو صورت بوده و تاثیر به سزایی در زیبایی چهره دارد.

جراح بینی

با اهمیت ترین مقوله در جراحی زیبایی بینی ، انتخاب جراح بینی می باشد ؛ چرا که وی با نتیجه جراحی بینی ارتباطی مستقیم دارد ؛ از این رو اشخاصی که تصیمیم به انجام عمل زیبایی بینی دارند ، باید در انتخاب جراح بيني بسیار دقت کند.

انتخاب جراح بینی

جستجو در اینترنت ، کمک بسیاری زیادی در رابطه با شناختن بسیاری از جراحان بینی مطرح می کند ، همچنین علاوه بر آن پرس و جو از آشنایان نیز در این مقوله کمک بسیاری می تواند به شما کند.

شما برای دیدن نمونه کارهای جراح بيني مدنظر خود یا آشنایی با سوابق پزشکی او می توانید به سایت و اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

مراجعه به مطب جراح بینی و شرکت در جلسه مشاوره ، نیز کمک بسیاری به بیماران می کند چرا که در جلسه مشاوره بیماران می توانند تمامی انتظارات و خواسته های خود را از عمل زیبایی بینی بیان کرده و نظرات جراح بيني را جویا شوند ؛ علاوه بر این بیماران می توانند در مطب جراح بینی ، به طور حضوری با دیگر مراجعه کنندگان صحبت کرده و از میزان رضایت آن ها از جراحی بینی مطلع شوند.

ویژگی جراح بینی

 1. جراح بینی ، باید بر علم زیبایی شناسی و ریاضی تسلط داشته باشد تا توانایی برقراری تناسب بین بینی و دیگر اعضا صورت را داشته باشد.
 2. جراح بيني ، باید توانایی ایجاد حس اعتماد در بیماران را داشته باشد.
 3. جراح بيني ، باید با صبر و آرامش به صحبت های بیماران گوش فرا دهد و با دلایل علمی و منطقی آن ها را متقاعد کنند.

جراحی بینی

قبل از عمل بینی

 • مهم ترین گام قبل از عمل بینی ، حضور در جلسه مشاوره است ؛ بیمار در این جلسه ، انتظارات و اهداف خود از بیماری را ابراز می دارد ؛ پزشک ، با معاینه بینی و شاخصه های صورت ، مناسب بودن عمل برای بیمار را انتخاب می کند.
 • سوابق پزشکی ؛ از قبیل انسداد بینی ، داروها و جراحی های قبلی پرسیده می شود.
 • معاینات فیزیکی ؛ از قبیل آزمایش خون ، مولفه های صورت ، ساختار بینی ، ضخامت پوست یا مقاومت غضروف ، گرفتن عکس از زوایای مختلف صورت و مشخص کردن تغییرات روی عکس قبل از جراحی بینی انجام می شود.
 • داروهای ضد التهاب و حاوی آسپیرین ، ایبوپروفن ، مکمل های گیاهی استفاده نشود ؛ چون احتمال خونریزی را افزایش می دهد.

در حین عمل بینی

بیهوشی به بیمار تزریق می شود ؛ جراحی ، بسته به نظر پزشک و تغییرات مورد نظر ؛ تحت یکی از تکنیک های بسته یا باز انجام می شود.

بر حسب انتخاب نوع جراحی ؛ پزشک ، برش را داخل بینی می زند یا در بافت پایه دو سوراخ بینی ، ایجاد می گردد که دو حفره جدا می شود.

پوست روی استخوان و غضروف برداشته می شود ، تا امکان دسترسی ایجاد شود ؛ بینی ، را شکل داده و پوست ، در محل خود قرار می گیرد.

بعد از عمل بینی

 1. آسپیرین یا ایبوپروفن استفاده نشود ؛ چرا که خونریزی را افزایش می دهد.
 2. آرامبخش گیاهی و داروهای بدون نسخه ، مصرف نشود.
 3. هر گونه دخانیات استفاده نشود ، چرا که احتمال عفونت را بالا می برد.
 4. در روزهای ابتدایی بعد از جراحی ، از کمپرس سرد استفاده شود.

عوارض جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی ، جراحی ساده و کم خطر می باشد و باعث بروز عوارض در بیماران نمی شود ؛ اما در صورتی که جراح بینی به اندازه کافی در این زمینه مهارت نداشته باشد ، می تواند زمینه ساز بروز بسیاری از مشکلات ؛ هم چون مشکلات تنفسی ، بی حسی ، عفونت ، درد شدید ، مشکلات ظاهری و غیره شود.

جراح بینی

هزینه جراحی بینی

قیمت جراحی زیبایی بینی ، تحت تاثیر عوامل بسیاری زیادی تغییر می کند به همین علت ما قادر به بیان قیمت مشخصی برای آن نیستیم در صورتی که شما تمایل به آگاهی از هزینه جراحی زیبایی بینی دارید ابتدا باید تحت نظر جراح بینی معاینه شوید سپس هزینه جراحی بینی شما مشخص می گردد.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Buttonتماس با دکتر ترحمی