جراحی بینی فانتزی­

عمل جراحی بینی فانتزی­

جراحی بینی فانتزی­ : در حال حاضر جراحی زیبایی بینی ، در میان انواع جراحی های زیبایی صورت بسیار محبوب بوده و عده کثیری اقدام به انجام آن می کنند ؛ از مهم ترین نکات در حین انجام این عمل ، برقراری تناسب میان بینی و سایر اعضا صورت می باشد و در نهایت ایجاد هماهنگی و تعادل سبب افزایش زیبایی و جذابیت چهره می شود.

جراحی بینی فانتزی ، یکی از انواع مدل های جراحی بینی بوده که دارای ویژگی های ذیل می باشد :جراحی بینی فانتزی­

  • اندازه کوچک
  • سربالایی نوک بینی
  • وجود قوس از نمای نیمرخ
  • حفره های بسیار کوچک

جراحی بینی فانتزی ، که در میان مردم با نام بینی عروسکی نیز بسیار رایج است ؛ در میان بانوان طرفداران بسیاری دارد ، اما نکته بسیار مهم بینی فانتزی ، در این باره می باشد که این مدل بینی ، برای افرادی که در ذیل به آن ها اشاره شده است ، مناسب نیست :

کسانی که دارای صورت بزرگ بوده و دیگر اعضا صورت آن ها نیز بزرگ می باشد ؛ چرا که در صورت انجام عمل بینی فانتزی ، تعادل و تناسب در میان اعضا صورت از بین می رود.

افرادی که دارای بینی گوشتی می باشند ؛ وجود پوست ضخیم در بینی های گوشتی ، مانع بروز تغییرات جزئی اعمال شده ، خواهد شد و علاوه بر آن امکان کوچک کردن بیش از اندازه نوک بینی در آن ها نیز امکان پذیر نمی باشد ؛ از این رو به افرادی که دارای بینی گوشتی بوده ، توصیه به انجام جراحی بینی طبیعی می گردد.

کسانی که دارای بینی استخوانی هستند ، به علت داشتن پوست نازک کاندیدای جراحی بینی فانتزی بوده و نتایج بسیار مطلوبی را از آن دریافت خواهند کرد.

سخن آخر :

لازم به ذکر است پیروی از تصمیم جراح بینی ، منجر به کسب نتایج مطلوب از جراحی زیبایی بینی شده و رضایت افراد را به همراه خواهد داشت ؛ بنابراین به توصیه های ایشان گوش دهید.

نظرات بسته شده است.

Call Now Buttonتماس با دکتر ترحمی